Najlepsze, praktyczne przygotowanie to zadanie naszych kursów i szkoleń, zapewniamy 100% satysfakcji.

Trenerzy - najlepsi z najlepszych!

Eksperci nie tylko w zarządzaniu ale i metodach przekazywania wiedzy.

Akademia Biznesu to przede wszystkim dokładnie wyselekcjonowany zespół najlepszych specjalistów, którzy swoją wiedzę z zarządzania potwierdzają poprzez zdobyte akredytacje i lata doświadczeń w środowisku biznesowym. Poprzez zawodową aktywność z łatwością obrazują wiedzę przykładami z codziennej pracy. Indywidualne podejście do każdego Uczestnika oraz wypracowany warsztat trenerski sprawiają, że nasze zajęcia opuszczają wyłącznie usatysfakcjonowani Klienci!
Karolina Majdzińska
Approved Trainer of PRINCE2® Approved Trainer of M_o_R®
k.majdzinska@akademia-biznesu.pl
Karolina Majdzińska
W swojej praktyce do dzisiaj korzysta z wiedzy płynącej z edukacji pozaformalnej i nieformalnej. Prowadzi warsztaty m. in. z pracy zespołowej bądź kreatywności; animuje prace uczestników korzystając z metodyk Design Thinking czy Human Centered Design; realizuje autorskie zajęcia z zakresu prawa lub ekonomii; jest także trenerem metodyki PRINCE2 i M_o_R. Absolwentka kierunków: prawo, administracja oraz Szkoły Prawa Niemieckiego Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz studiów doktoranckich w naukach ekonomicznych. Naukowo związana z Instytutem Gospodarstwa Społecznego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Kierownik lub koordynator wielu projektów (w tym finansowanych ze środków UE). Związana wiele lat z organizacjami pozarządowymi i ich działalnością. Posiada także doświadczenie w zakresie obsługi administracyjnej i wsparcia pracy księgowości.

    
Krzysztof Piotrowski
Lead Trainer metodyk AXELOS Approved Trainer of PRINCE2® Approved Trainer of ITIL®
k.piotrowski@akademia-biznesu.pl
Krzysztof Piotrowski

Trener i konsultant zarządzania usługami informatycznymi. Z branżą IT związany od 1990 r. Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu informatyką. W swojej karierze pełnił m.in. funkcje programisty, analityka , projektanta , konsultanta wdrażającego rozwiązania informatyczne, a także kierownika projektów. Brał udział w dużych projektach budowy złożonych systemów informatycznych dotyczących zarządzania środowiskiem IT. Pełni rolę właściciela polskiej terminologii ITIL® (ITIL Language Owner). 

Mariusz Cichy
Approved Trainer of PRINCE2® AgilePM™ Approved Trainer
m.cichy@akademia-biznesu.pl
Mariusz Cichy

Jest Kierownikiem Projektów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie realizacji produktów i usług IT. Uczestniczył w wielu projektach m.in. w branży telekomunikacyjnej, energetycznej i militarnej. W swojej pracy stosuje pragmatyczne podejście. Prostota i upraszczanie jest dla niego podstawą działania. Jest autorem szkoleń w zakresie zwinnego i tradycyjnego zarządzania projektami. Jako jedyny trener w Polsce, prowadzi bardzo intensywne warsztaty Certified Agile Essentials® i Certified Agile Tester® bazujące na Lean, Kanban, Scrum i eXtreme Programming. Szkolenia te certyfikowane są przez międzynarodowy instytut jakości oprogramowania iSQI (ang. International Software Quality Institute).


  

Przemysław Włodkowski
SCRUM Approved Trainer
p.wlodkowski@akademia-biznesu.pl
Przemysław Włodkowski

Absolwent WWSI, absolwent ICAN Institiute. Posiada pełne doświadczenie menadżerskie (rekrutacje, budowa zespołów, rozwój). Coach i trener Agile/SCRUM. Prowadzi sesje coachingu tradycyjnego (life, self development). Interesuje się obszarem coachingu kryzysowego (strata po śmierci, kryzysy zawodowe, kryzysy związane z uzależnieniami). Szkolenia Agile/SCRUM i Zarządzanie prowadzi przez cele (S.M.A.R.T.).Roman Bratek
PRINCE2® Approved Trainer Approved Trainer of M_o_R®
r.bratek@akademia-biznesu.pl
Roman Bratek

Jeden z najbardziej doświadczonych trenerów metodyki PRINCE2, pierwszy polski trener metodyki zarządzania ryzykiem M_o_R. Jest ekspertem w dziedzinie zrządzania projektami i programami, od kilkunastu lat zarządza projektami, głównie informatycznymi dla bankowości i finansów oraz administracji publicznej. Jest zaangażowany w rozwój systemów zarządzania ryzykiem korporacyjnym. Był doradcą i konsultantem przy realizacji 6 złożonych programów w Narodowym Centrum Informacji KSA. Zawsze szuka indywidualnych, ale pragmatycznych rozwiązań, które przez wprowadzenie nowych metod, pozwalają wzmocnić zgromadzone przez użytkowników doświadczenia i osiągnąć oczekiwane rezultaty.


  

Nasi eksperci / trenerzy:

Mariusz Cichy
Jest Kierownikiem Projektów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie realizacji produktów i usług IT. Uczestniczył w wielu projektach m.in. w branży telekomunikacyjnej, energetycznej i militarnej.
Approved Trainer of PRINCE2® AgilePM™ Approved Trainer