Najlepsze, praktyczne przygotowanie to zadanie naszych kursów i szkoleń, zapewniamy 100% satysfakcji.

Indywidualne podejście do Klienta gwarancją jego sukcesu.

Szkolenia dla firmy – najlepiej z Akademią Biznesu!


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów tworzymy szkolenia dostosowane do potrzeb i specyfiki danego przedsiębiorstwa. Prowadzimy zajęcia indywidualne, zamknięte składające się wyłącznie z Państwa pracowników, zarówno w ośrodkach Akademii Biznesu, jak i siedzibie czy oddziałach Zamawiającego.


Po dokładnej diagnozie potrzeb rekomendujemy rozwiązania najlepiej spełniające cele i oczekiwania naszych Klientów, obejmujące tematy z całej oferty Akademii Biznesu.

Realizując szkolenia zamknięte w części warsztatowej dostosowujemy je do specyfiki i aktualnych wyzwań przed jakimi staje nasz Klient. Jednorodność grupy i celów pozwala trenerom posługiwać się bliskimi uczestnikom przykładami i case’ami z branży a nawet obszaru działania przedsiębiorstwa. Dzięki indywidualnemu podejściu szkolenie zyskuje dodatkowy aspekt praktyczny a wypracowane na nim rozwiązania mogą być od razu wdrażane.

Współpraca z Klientem podczas przygotowania programu szkolenia zamkniętego pozwala nam lepiej rozumieć istotę jego działalności i problemów, tym samym proponować rozwiązania bardziej dopasowane do rzeczywistych potrzeb.


Skontaktuj się z nami w celu pozyskania oferty szkoleniowej!Nasi eksperci / trenerzy:

Przemysław Włodkowski
Absolwent WWSI, absolwent ICAN Institiute. Posiada pełne doświadczenie menadżerskie (rekrutacje, budowa zespołów, rozwój). Coach i trener Agile/SCRUM.
SCRUM Approved Trainer